Lietuviškai English Russian
NAUJAUSIAS PROJEKTAS
UAB „NTService“ pristatė savo sprendimus konferencijoje – parodoje „Bepiločių orlaivių praktinis panaudojimas Lietuvoje“.

UAB „NTService“ pristatė savo sprendimus konferencijoje – parodoje  „Bepiločių orlaivių praktinis panaudojimas Lietuvoje“. Parodoje dalyvavo apie 80 kviestinių svečių iš įvairių organizacijų ir valstybinių institucijų. Tai jau antroji, LBONA,  Ūkio ministerijos ir MITA organizuojama konferencija.

Šių metų birželio 2 d. UAB „NTService“ pristatė bepiločių orlaivių aptikimo ir neutralizavimo sprendimus konferencijoje – parodoje  „Bepiločių orlaivių praktinis panaudojimas Lietuvoje“. Parodoje dalyvavo apie 80 kviestinių svečių iš įvairių organizacijų ir valstybinių institucijų. Tai jau antroji, LBONA,  Ūkio ministerijos ir MITA organizuojama konferencija. Renginyje siekta suburti viešojo sektoriaus, verslo ir mokslo atstovus, technologijų kūrėjus ir visus besidominčius technologijų naujovėms įdomiai diskusijai ir patirties pasidalijimui. Konferencijos tikslas – paskatinti viešąjį sektorių aktyviau domėtis bepiločiais orlaiviais, supažindinti su šių technologijų privalumais, aptarti jų taikymo galimybes visuomenės poreikiams.
   
 
               
nuotraukų galerija