Lietuviškai English Russian
Naujienos
UAB „NT Service” baigė įgyvendinti projektą „Techninė galimybių studija dėl mobiliosios programėlės sukūrimo vieningam EU-Alert paslaugų aktyvinimui išmaniuosiuose telefonuose”.

UAB „NT Service” baigė įgyvendinti projektą „Techninė galimybių studija dėl mobiliosios programėlės sukūrimo vieningam EU-Alert paslaugų aktyvinimui išmaniuosiuose telefonuose”. Projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų, pagal 2007–2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“.

Projekto rezultatas – atlikta techninė galimybių studiją dėl mobiliosios programėlės sukūrimo, kuri užtikrintų vartotojui draugišką EU-Alert paslaugos aktyvinimą ir pateikimą, išmaniesiems telefonams. Galimybių studijos dokumentas pateikia išsamią analizę ir išvadas kaip turėtų būti realizuojama taikomoji programa ir kokių priemonių reikėtų imtis kad būtų galima sukurti produktą išmaniesiems telefonams su IOS, Android, Windows ir Blackberry OS.

nuotraukų galerija