Lietuviškai English Russian
Paslaugos
Kreipkitės į mus jei Jums reikia:

  • Suteikti konsultaciją ryšių tinklo projektavimo klausimais
  • Atlikti radijo tinklo planavimą
  • Paruošti techninį projektą
  • Pasiūlyti techninį duomenų perdavimo ar telefoninio tinklo sprendimą
  • Atlikti jūsų turimos įrangos įdiegimo ir priežiūros darbus
  • Atlikti antenų instaliavimą ir derinimą
  • Atlikti kabelinio tinklo montavimą
  • Vykdyti nuolatinę tinklo priežiūrą ir gedimų šalinimą

Mūsų patirtis ir specializacija

UAB „NTservice“ jau daugiau nei 15 metų atlieka išorės ir vidaus telekomunikacijų tinklų įrangos montavimo darbus GSM, TV ir vandens bokštuose, dūmtraukiuose bei kituose sudėtinguose objektuose.

Bendrovė turi ilgametę patirtį montuojant ir instaliuojant įvairias telekomunikacijų tinklų sistemas ir jų sudedamąsias dalis: fiksuoto ir mobilaus ryšio anteninius įrenginius, duomenų perdavimo radijo  sistemas, radijo SDH linijas, daugiataškes (Point to Multipoint) sistemas, bevielio LAN įrangą, stiebus, tvirtinimo elementus, fiderius, bazines stotis bei skaitmenines stotis.

Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos techninis ir administracinis personalas. UAB „NTservice“ turi Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos išduotą atestatą, suteikiantį bendrovei teisę rengti būsto, viešosios paskirties, pramonės, gamybos, ūkinės veiklos, ryšių statinių projektų ryšių dalį bei atlikti šių statinių vidaus ryšių tinklų montavimo darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.

Bendrovės ryšių projektų ir darbų vadovai yra atestuoti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijoje ir turi atitinkamus sertifikatus. Turima techninė bazė bei personalo kvalifikacija ir patirtis leidžia kokybiškai atlikti projektavimo, projektų derinimo, statybos ir instaliavimo bei priežiūros darbus tiek individualiame sektoriuje, tiek valstybinės svarbos objektuose.

Jau eilė metų bendrovė teikia telekomunikacijų tinklų aptarnavimo ir palaikymo paslaugas didžiausiems Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams. Bendrovės operatyvaus aptarnavimo centrai veikia didžiausiuose Lietuvos regionų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Tai įgalina operatyviai reaguoti į operatorių tinklų gedimus mažiau nei per 1 valandą, 24 valandas per parą ištisus metus.
nuotraukų galerija