Lietuviškai English Russian
Karjera

Darbo sritys:

NT Service jau 15 metų sėkmingai teikia informacinių technologijų ir telekomunikacijų tinklų sprendimus ir paslaugas Lietuvoje, Latvijoe, Ukrainoje ir Kazakstane. Viena didžiausių mūsų įmonės vertybių – kolektyvas. Šiuo metu NT Service Lietuvoje dirba arti 100 darbuotojų. Pagrindinės darbo sritys yra:

  1. Telekomunikacijų tinklų radijo siųstuvų ir anteninės įrangos statyba ir priežiūra. Šioje gamybinėje srityje sudaromos patrauklios sąlygos dirbti aukštos kvalifikacijos inžinieriams - technikams, inžinieriams projektuotojams, aukštalipiams – montuotojams.

  2. Informacinių technologijų ir telekomunikacijų sprendimų projektavimas, integravimas ir priežiūra. Šioje srityje dirba aukštos kvalifikacijos inžinerinis personalas, projektų vadovai.

Šiuo metu reikalingi:

VILNIUJE:

-

KAUNE:

Aukštalipys-montuotojas

Praktikos atlikimo vietos studentams:

Visuomet laukiame darbščių, turinčių motyvaciją dirbti ir nuolat tobulėti telekomunikacijų srityje studentų, kuriems suteiksime praktikos atlikimo galimybes. Darbštiems, smalsiems ir imliems studentams dažnai jau praktikos metu pasiūlome darbo vietą. Norinčius pasiteirauti dėl praktikos galimybės, prašome kreiptis el. paštu info@ntservice.eu

nuotraukų galerija